• Slider5
  • DSP Karwodrza
  • DSP Karwodrza
  • DSP Karwodrza
Usługi bytowe Usługi opiekuńcze Usługi wspomagające Warunki przyjęcia

Środowiskowy Dom Samopomocy w KarwodrzyŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Karwodrzy uprzejmie informuje, że dysponuje wolnymi miejscami. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel: 14 651 32 87 lub drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Dom udziela wsparcia społecznego dla 30 osób z niepełnosprawnością intelektualną i zaburzeniami psychicznymi.  Działa od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 – 16.00.

Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, m.in. psychologa, fizjoterapeutę, terapeutów i instruktorów terapii zajęciowej. Oferuje szeroki wachlarz zajęć o charakterze wspierającym, aktywizującym, edukacyjnym i integracyjnym. Placówka zapewnia dowóz na zajęcia osobom mającym trudności w poruszaniu się oraz  oferuje gorący posiłek przygotowany w ramach zajęć terapeutycznych.

Dom zapewnia usługi w ramach indywidualnych i zespołowych treningów w zakresie funkcjonowania w życiu codziennym (trening samodzielności, higieny, umiejętności praktycznych, kulinarnych, interpersonalnych, spędzania czasu wolnego, przygotowanie do ról rodzinnych i społecznych). Świadczone usługi obejmują różne formy terapii zajęciowej m.in. terapię ruchową, zajęcia plastyczne, krawieckie, artystyczne.

Dla osób lubiących aktywne spędzanie czasu organizowane są wyjazdy o różnym charakterze, wyjścia do kina, galerii, wycieczki itp. Proponujemy szereg imprez integracyjnych, rekreacyjnych, spotkań z uczestnikami placówek o podobnym profilu.

Atutem naszego Domu jest również to, że znajdujemy się na trenie dużego malowniczego ogrodu z miejscem na grilla, spacery, imprezy integracyjne oraz siłownię plenerową.

 Srodowiskowy Dom Samopomocy w Karwodrzy  Srodowiskowy Dom Samopomocy w Karwodrzy  Srodowiskowy Dom Samopomocy w Karwodrzy  Srodowiskowy Dom Samopomocy w Karwodrzy
 Srodowiskowy Dom Samopomocy w Karwodrzy  Srodowiskowy Dom Samopomocy w Karwodrzy  Srodowiskowy Dom Samopomocy w Karwodrzy  Srodowiskowy Dom Samopomocy w Karwodrzy

Copyright © 2023 Dom Pomocy Społecznej w Karwodrzy. All Rights Reserved. Design and template by Joomedia Free Joomla Templates.